Doporučení vhodné kosmetiky

#43 22. 7. 2014

Hana: Prosím o doporučení krému na citlivou,dehydratovanou pleť.
Ještě bych poprosila o radu, jaké čistící mléko a tonizační vodu používat pro tuto pleť? Věk 58
Dotaz k produktu: BIO CANNABIS intenzivní krém proti vráskám - Bione Cosmetics

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Hano,

pro zralou pleť 50+ je dobrá řada MED od Bione Cosmetics nebo pak přípravky s obsahem mateří kašičky - krém s mateří kašičkou Pleva a pleťová voda s mateří kašičkou Pleva. Jen si nejsem zcela jistá, jak na ně bude reagovat citlivá pokožka kvůli intenzivní péči o pokožku (někdy přemíra výživy prostě škodí).

Jelikož píšete, že máte citlivou pleť (tedy reagujete alergicky při styku s kosmetickou), tak zkusit můžete buď krém na akné Pleva (ten je vhodný pro citlivou pleť a je minimálně parfemovaný - spíš je to taková přirozená vůně a na rozdíl od jiných krémů na akné nevysušuje, ale možná mu bude chybět dostatek hydratačních účinků), dále pak od značky Bione Cosmetics MED výživný krém s mateří kašičkou (není tak hutný a vysoce vyživující jako ten s mateří kašičkou značky Pleva, který zmiňuji výše, zvládá hydratovat a citlivá pleť jej přijímá v klidu).

Řada Cannabis od Bione Cosmetics je také vhodná pro citlivou pleť, nemá ovšem ty hydratující účinky jak řada MED, protože se primárně zaměřuje na smíšenou až mastnou pokožku, takže někomu mohou vadit její nepatrně vysušující účinky.

Snad vám bude moje poněkud delší vysvětlení ku prospěchu při výběru.

Návrat na přehled dotazů

Dotazy a objednávky

foto-prodejce Petra Mikulášková
732 902 340 
(Po-Pá 9-17h)
info@palelo.cz

Cena dopravy po ČR
  • 1) Zásilkovna 60 Kč
  • 2) Česká pošta 119 - 70 Kč
  • 3) Nad 1600 Kč zdarma
  • Úplný ceník najdete zde >>>