Nejde o radu, ale

#39 27. 6. 2014

Lenka Jüngerová: o vyjádření spokojenosti s Vaším Duo dvoufázovým odličovačem. Před zhruba třemi lety jsem měla tuším snad s mořskou vodou, ale to už nevím jistě, nicméně už v prodejně v nabídce není. Nyní mám s lahvičce s modrou nálepkou, na které jsou v levé části žlutobílé kvítky. Mohu jen doporučit. Nyní jsem ve Vaší nabídce našla tentýž odličovač, ale s medem a pevně věřím, že bude stejné účinný a šetrný, jako ty, které jsem už měla.
Přeji Vám hezký den.
Dotaz k produktu: BIO KERATIN obilné klíčky regenerační šampon Bione Cosmetics

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Lenko,

řada s mořskou řasou, jak píšete, už bohužel není. Nicméně budu mít příští pátek cestu za výrobcem, tak se zeptám, o jakou řadu přesně šlo. Když se dozvím něco zajímavého, připíšu pro vás zprávu sem do komentáře.

Dobrý den paní Lenko ještě jednou,

už jsem byla za výrobcem a dotazovala se jej na vámi zmiňovaný odličovač. Toto zboží bylo skutečně v nabídce cca 3 roky zpět (2011). Výrobce jej inovoval (obměnil lehce složení). Nově tomu odpovídá produkt - odličovač z řady AQUA, který bohužel nemám v nabídce. Původní složka sladkovodní řasa byla nahrazena mořskou řasou a minerály mrtvého moře.

Návrat na přehled dotazů

Dotazy a objednávky

foto-prodejce Petra Mikulášková
732 902 340 
(Po-Pá 9-17h)
info@palelo.cz

Cena dopravy po ČR
  • 1) Zásilkovna 60 Kč
  • 2) Česká pošta 119 - 70 Kč
  • 3) Nad 1600 Kč zdarma
  • Úplný ceník najdete zde >>>