Problém s lupy a padáním vlasů

#34 25. 4. 2014

Romana: Dobrý den,
už od mých 15-ti let mám lupy. Vyzkoušela jsem snad všechny přípravky z lékárny, ale žádné mi nepomohly. Dnes je mi 31 let a ještě k lupům se přidalo vypadávání vlasů, hned po narození druhé dcery. Dceři je dnes 6 let. A já už mám jen polovinu vlasů než jsem měla dřív. Asi 6 měsíců užívám vitaminy na padání vlasů. Dnes mi paní kadeřnice doporučila vlasové vody proti padání vlasů.
Dnes už skoro ničemu nevěřím, protože za ty utracené peníze v lékárně, bych si klidně mohla otevřít obchod s parukami. Děkuji Romana
Dotaz k produktu: Vlasová voda s mateří kašičkou - Pleva

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Romano,

lékárny z mého osobního pohledu mají produkty předražené, protože je vyrábí farmaceutické firmy a těm jde hlavně o zisk. Na lupy je dobrý propolis - šampon s propolisem. Ten se z mého pohledu hodí více na krátké vlasy. Samozřejmě existují i různé domácí recepty - zkuste kouknout na můj článek. Často v tom, co máme doma, je největší síla. A my ženy pak raději chodíme utrácet tisíce za nesmyslné kosmetické přípravky, leč nás to může stát pár desítek korun.

Pokud už jste ztratila vlasy a máte poškozené vlasové cibulky, s jejich obnovou bude problém. Proto se musíte v péči zaměřit na to, abyste zachovala vlasy, které ještě máte. V tomto směru doporučuji řadu s keratinem (šampon a vlasová voda) a jako doplněk tu vlasovou vodu s mateří kašičkou (mateří kašička je přírodní hormon pro ženy). Např. moje maminka měla problém s tím, že vlasy jí od určité délky několik roků nerostou. Po té, co aplikuje vlasovou vodu s keratinem, jí vlasy oživly a pomaloučku rostou.

Když už vitamíny, tak raději vezměte do ruky živou stravu (ovoce a zejména zelenina) a ne chemické pilulky z lékárny. Bude vás to stát méně a věřte mi, že se budete cítit lépe. Ideálně z farmářských trhů. Zkuste také podrobit zkoumání svůj jídelníček. Strava má nehorázně velký vliv, kteří všichni dnes podceňují a pak jsou z toho choroby, které lidi dříve netrápily.

Přeji hodně štěstí v obnově vašich vlasů.

Návrat na přehled dotazů

Dotazy a objednávky

foto-prodejce Petra Mikulášková
732 902 340 
(Po-Pá 9-17h)
info@palelo.cz

Cena dopravy po ČR
  • 1) Zásilkovna 60 Kč
  • 2) Česká pošta 119 - 70 Kč
  • 3) Nad 1600 Kč zdarma
  • Úplný ceník najdete zde >>>