dotaz k k vypadávání vlasů a jejich řidnutí

#19 28. 9. 2013

milena kulhánková: dobrý den.prosím o pro mmě důležitou radu.je mi 65 let a nevím z jakých důvodů mi vypadávají a řídnou vlasy.nechci chodit po doktorech,kteří jsou stále nepříjemnější ke stáří.také chci mít ještě pškné vlasy.mohu požít šampon s propolisem,vlaSOVOU VODU S MATEŘÍ KAŠIČKOU.tAKÉ MÁM VYŠŠÍ CH
OLESTEROL ČÍM MÁM ODPOMOCI?
dÍKY MILeNA
Dotaz k produktu: Vlasová voda s mateří kašičkou - Pleva

Petra Mikulášková

Dobrý den paní Kulhánková,

na vypadávání vlasů má velký vliv strava a psychické ladění. Zkuste prvně popřemýšlet v tomto směru, zdali příliš přemýšlíte právě nad vidinou pokožky bez vlasů (mozek tak prostě funguje a co vnímá, to dělá - tedy zkuste uvažovat naopak a více si představovat, jak máte krásné plné vlasy). Moje babička jeden čas také takhle uvažovala a omítala si pravidelně umývat hlavu. Jakmile se přestala touto věcí zabývat, i vlasy přestaly řídnout a nyní ve věku 70 let má dostatečně husté a nadmíru málo šedivé vlasy.

Jinak ohledně produktů napomáhá obnově vlasů jedině mateří kašička, tedy i vlasová voda s mateří kašičkou, protože obsahuje přirozené hormony. Propolis jako takový je více na lupy a mastné vlasy. Také vám doporučuji zkusit pravidelně pojídat přípravky s obsahem mateří kašičky, např. mateří kašička v medu (tu bohužel nemám v nabídce).

00019_materi-kasicka-v-medu.jpg


Návrat na přehled dotazů

Dotazy a objednávky

foto-prodejce Petra Mikulášková
732 902 340 
(Po-Pá 9-17h)
info@palelo.cz

Cena dopravy po ČR
  • 1) Zásilkovna 60 Kč
  • 2) Česká pošta 119 - 70 Kč
  • 3) Nad 1600 Kč zdarma
  • Úplný ceník najdete zde >>>